położony jest w miejscowości Groń, jako pierwszy ośrodek przed wjazdem do Białki Tatrzańskiej (po prawej stronie drogi krajowej nr 49 prowadzącej z Nowego Targu do przejścia granicznego w Jurgowie).

Bogata oferta atrakcji w Ośrodku, a także niewielka odległość od interesujących turystycznie miejsc (Tatry, Gorce, Pieniny, Babia Góra) pozwala na aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży.

Zimowiska Białka Tatrzańska:

Główną atrakcją sezonu zimowego jest niemal bezpośrednie sąsiedztwo kilkunastu wyciągów narciarskich na oświetlonych i dośnieżanych stokach w Ośrodkach Sportów Zimowych w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie i Bukowinie Tatrzańskiej.

Kolonie, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne - Białka Tatrzańska. Obozy Białka Tatrzańska - obóz językowy, obóz tenisowy, konny i wiele innych.  

Latem amatorom sportów wodnych polecamy wypoczynek na akwenie  wód Jeziora Czorsztyńskiego, gdzie dookoła rozciągają się  wspaniałe widoki na zamki w Niedzicy oraz Czorsztynie. W sezonie na żeglarzy czeka przyjazna keja i całodobowa obsługa bosmańska. Miłośnicy żeglarstwa mogą wyczarterować łódź, a mniej wprawnym żeglarzom proponujemy wycieczkę po jeziorze statkiem wycieczkowym, rowerkiem wodnym lub kajakiem. 

Zarówno zimą jak i latem zapraszamy Państwa na BASENY TERMALNE, które znajdują się w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Szaflarach.

Do Państwa użytku oddajemy KORT TENISOWY, gdzie oferujemy naukę gry w tenisa dla dzieci i dorosłych. Kolonie, obozy Białka Tatrzańska - obóz tenisowy.

Na terenie Ośrodka znajduje się rownież  KAWIARNIA, gdzie serwowana jest pyszna pizza, sałatki, tortilla, kawa oraz lody. 

 

 

 

Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie (18) 2656343 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Kolonie, obozy Białka Tatrzańska